Adresa, kontakt:

Palackého náměstí 106/II
379 01 Třeboň
email:
info@lekarskasluzba-trebon.cz

Ordinační hodiny:

Pondělí až pátek
18:00 - 22:00 hodin
Sobota, neděle, svátky:
9:00 - 19:00 hodin

K ošetření na LSPP je nutná průkazka pojištěnce zdravotní pojišťovny a peníze na případnou úhradu léků a příslušný předepsaný regulační poplatek.


Kde nás najdete


(mapy.cz)

Přednášky v rámci projektu Praktický nácvik první pomoci pro děti předškolního a mladšího školního věku

V rámci projektu "Praktický nácvik první pomoci pro děti předškolního a mladšího školního věku",  který schválilo Ministerstvo zdravotnictví ČR v roce 2019, se uskutečnilo celkem dvacet přednášek.

Sérii přednášek v mateřských a  základních školách v Třeboni a okolních městech vyslechlo celkem 609 posluchačů - dětí do 10ti let a jejich pedagogů. Přednáčky byly zajištěny zaměstnankyní Záchranné služby Jihočeského kraje, diplomovanou záchranářkou paní Martinou Mikešovou Dis.

 

Diplomovaný záchranář s pomocí s loutky Martinky seznamoval děti přitažlivou formou a metodou prožitkového učení základem poskytování laické první pomoci. Každé dítě obdrželo pexeso s tématikou poskytování první pomoci. Získané zkušenosti a dovednosti si tak mohou připomínat s rodiči i doma. Pexeso slouží i jako motivační prostředek pro udržení zájmu o problematiku. Škole zůstal k dispozici soubor edukačních kartiček, k upevňování a opakování znalostí správných postupů. 

 

 

 

design by ARGON systems – sponzor webových stránekgraphics by ZNP