Adresa, kontakt:

Palackého náměstí 106/II
379 01 Třeboň
email:
info@lekarskasluzba-trebon.cz

Ordinační hodiny:

Pondělí až pátek
18:00 - 22:00 hodin
Sobota, neděle, svátky:
9:00 - 19:00 hodin

K ošetření na LSPP je nutná průkazka pojištěnce zdravotní pojišťovny a peníze na případnou úhradu léků a příslušný předepsaný regulační poplatek.


Kde nás najdete


(mapy.cz)

LSPP ošetřila již 3000. pacienta .... více

 
Pan Ladislav Herda z Třeboně, Táboritské ulice, navštívil Lékařskou službu první pomoci v Třeboni (LSPP) dokonce dvakrát. V sobotu 13.3. byl s podezřením na zánět kyčelního kloubu odeslán na ortopedii do Českých Budějovic. Zánět se naštěstí nepotvrdil, ovšem s příznaky těžké virózy musel na LSPP v neděli 14.3. znovu. Nevědomky se tak stal jubilejním 3000. pacientem lékařské služby.
 
3000 pacientů prošlo ordinací Lékařské služby první pomoci v Třeboni za poměrně krátkou dobu. Od jejího znovuotevření v srpnu 2008, uplynul teprve rok a sedm měsíců. Tato čísla svědčí o tom, že LSPP v Třeboni slouží svým obyvatelům dobře a její činnost se stala  pro mnohé téměř nepostradatelná.
 
Na důkaz toho, že si zde pacientů váží, byl jubilantovi předán věcný dárek v podobě dárkového balení vitamínových tablet. Pevně věříme, že panu Herdovi vitamíny dopomohou k brzkému uzdravení!
 
  
 
 
 
 
 
 
 
           
       
 
      
           
 
 
 
design by ARGON systems – sponzor webových stránekgraphics by ZNP